מעבר משרד — הכנת העובדים והלקוחות

בעת ארגון מעבר המשרד, תשומת לבו של המנהל בדרך כלל מופנית לארגון, לאריזה, להעברת הרכוש וסידורו במקום החדש. פעמים רבות שוכחים להכין את העובדים, ועם זאת האירוע עלול להכניס אותם למצב של לחץ.  

אז מה אם כן נדרש לעשות:

  • לתכנן את מיקום מקומות העבודה במשרד החדש. בעת התכנון זכרו שהמחשבים וכל הציוד צריכים להתמקם בהתאם לקווי התקשורת במשרד החדש כדי שלא תיתקלו בקשיים בעת חיבור הטלפונים, הרשת הפנימית, האינטרנט.  
  • לתת את התוכנית לעובדים כדי שילמדו אותו וכך תוכלו ליישב מראש כל סכסוך שעשוי לעלות. ברגע שהמובילים יחלו בעבודת המעבר של המשרד, על העובדים שלכם לדעת במדויק היכן יימצאו מקומות העבודה החדשים שלהם.
  • בערב שלפני המעבר בקשו מהעובדים להוציא את כל פריטי המזון שלהם מהמקרר.

כמו כן, מנו אחראים לסוגים שונים של רכוש. למשל, מנהלת החשבונות יכולה להיות אחראית על ארגון המסמכים והשמירה עליהם, ואילו האפסנאי יכול לפקח על העברת הריהוט.

הודעה מראש ללקוחות ולשותפים

כאשר אתם בוחרים את תאריך המעבר, דאגו לקחת בחשבון את הלו»ז של פגישות עסקיות ודיונים למיניהם. לא רצוי לקבוע שום דבר למחרת יום המעבר. קודם כול התמקמו היטב במקום החדש והתרגלו אליו. בנוסף, תמיד קיים הסיכון לאירוע כוח עליון כלשהו בשל המעבר.

כמה ימים לפני שחברת ההובלות תחל להעביר את המשרד שלכם, עדכנו את הלקוחות, השותפים והספקים. מסרו להם את הכתובת החדשה ואת מספרי הטלפון החדשים שלכם. אפשר להתקשר לכולם או לשלוח לכולם מייל. אל תשכחו את השלט שבכניסה – צריך להסיר אותו ולתלות במקום החדש.

אפשר להזמין הובלת רהיטים בחברת ההובלות אדסון. אנו נעריך היטב את עלות העבודות ואתם תקבלו שירות איכותי במחיר נוח.