כיצד עדיף לארגן את מעבר הדירה: עצמאית או בעזרת חברת הובלות?

בבואכם לתכנן הובלת דירה, עליכם להחליט האם לארגן את המעבר בכוחות עצמכם או לפנות לעזרת מומחים. האם מומלץ להפקיד בידי המוביל לא רק את הובלת הרהיטים ופירוקם, כי אם גם את האריזה של חפצי ערך?

היתרונות של הובלות הדירות בעזרת חברת הובלות

 

  • חיסכון בזמן בשלב ההכנות

 

אריזה עצמאית של הרהיטים, מכשירי החשמל, הבגדים והחפצים האישיים עשויה לקחת כמה ימים. עובדי חברת ההובלות יבצעו את האריזה באופן מהיר ויעיל יותר, הודות לניסיון הרב בהובלות שמאחוריהם ולידע שלהם בייחודיות שבאריזת החפצים השונים.

 

  • אין צורך לחפש חומרי אריזה, לשכור משאית, להזמין שירותי סבלים.

 

כשאתם פונים למוביל מקצועי, אתם יכולים להזמין את כל השירותים במרוכז באותו המקום.

 

  • אין צורך בתיאום שבין עבודות האריזה ועבודות ההעמסה והפריקה.

 

כשאתם מארגנים את המעבר שלכם עצמאית, אתם נאלצים כל העת לעקוב אחר התהליך, לתת הוראות לסבלים, לפקח על העבודה שלהם וכו’.

אנשי המקצוע של חברת ההובלות יפטרו אתכם מצרות שאפשר לוותר עליהן, ותוכלו להקדיש את הזמן שהתפנה לדברים חשובים אחרים.

 

  • ערבון לשלמות הרכוש

 

להבדיל מסבלים וממובילי משא לא רשמיים, חברת ההובלות נושאת באחריות כספית לשלמות הרכוש שלכם. סוגיות האחריות הכספית מפורטות בחוזה לאספקת השירות. עובדי חברת אדסון אורזים בבטחה את החפצים השבירים (כגון כלי אוכל, מנורות, מכשירי חשמל וכדומה), וכך ממזערים למינימום את האפשרות לפגיעה. ואם בכל זאת נפגע דבר מה חלילה, תפצה החברה על הנזק שנגרם.

הובלת רהיטים בישראל

בבואכם להזמין הובלה – מאל»ף ועד ת»ו – לא נותר לכם אלא להחליט על הסימונים המתאימים ולתכנן את מיקום הרהיטים בדירה החדשה או בבית החדש שלכם.

הודות לשירותיה של חברת אדסון תחסכו זמן רב, אשר תוכלו להקדיש לזמן איכות עם יקיריכם, לרכישת פריטים חדשים לבית החדש שלכם או אפילו לפנאי ובילוי.