השלבים העיקריים במעבר הדירה

ארגון המעבר תמיד כרוך בעמל רב ובטרחות, החיים מאבדים מהסדר הרגיל שלהם והופכים בלתי יציבים, מופיעות חרדות. אך אם תדעו בדיוק את סדר הדברים שבו עליכם לפעול, תוכלו לעבור את המאורע הזה בחייכם בקלות רבה יותר, וכמעט ללא דאגות.

הכנה מוקדמת

בראש ובראשונה בחרו לכם את חברת ההובלות לרהיטים שלכם, ותנו לאנשי המקצוע את המידע הבא:

  • הכתובת הנוכחית שלכם (כולל קומה, האם יש/אין מעלית, מספר החדרים)
  • הכתובת החדשה שלכם (וגם כאן יש למסור את הקומה, האם יש/אין מעלית ומספר החדרים).
  • איזה רכוש נדרש להעביר – כדי שהמובילים יידעו מהו היקף העבודה שמצפה להם (יש לציין במיוחד רהיטים ומכשירי חשמל גדולים).
  • האם יש תנאים מיוחדים בשטח (למשל כניסה לחצר, שער בעל תקרה נמוכה).
  • כמו כן אנא ציינו אם יש לכם חפצים גדולים במיוחד (למשל פסנתר, כספת גדולה).

קבעו את תאריך המעבר המדויק בעוד מועד, כדי שתוכלו להתחיל בעבודות ההכנה מספיק זמן מראש.

אריזת התכולה

לאחר שתבדקו היטב את כל מה שיש לכם, החליטו מה תיקחו אתכם אל מקום מגוריכם החדש. עדיף להיפטר מכל מה שאינו באמת נדרש. כשתתחילו לארוז זכרו שיש חפצים הדורשים סוגים שונים של אריזות.

את פירוק הרהיטים ואריזתם כדאי להפקיד בידי אנשי המקצוע – בחברה העוסקת בהובלות דירות. הם יסתדרו עם הפירוק והאריזה הרבה יותר טוב מכם ויבטיחו לכם שהרכוש שלכם לא יינזק.

אנשי חברת אדסון יטפלו בזהירות בכל סוגי הרהיטים, כולל עתיקות, והם אחראים באופן מלא לשלמות הרכוש, להובלתו הבטוחה לכתובת שצוינה. פנו לחברת אדסון ותגלו שמעבר הדירה יהיה במחיר נוח ויעבור בקלות, ללא כל בעיה.

ההובלה

בתחילה מוציאים את הרהיטים ומעמיסים אותם על המשאית, לאחר מכן מגיע תורן של הקופסאות המכילות חפצים אחרים. בעת הובלת הדירות בישראל, יעבירו נהגי חברת ההובלות אדסון בזהירות רבה את כל הדברים שלכם, ללא מכות וללא טלטלות, אך בו בזמן גם מהר, ללא עצירות ועיכובים מיותרים.

במקום המגורים החדש מורידים את כל התכולה מהמשאית, מעלים אותה לדירה וממקמים את החפצים על פי תכנית שנקבעה מראש. המובילים בעלי הניסיון יעבירו בזהירות את כל הדברים, ימקמו אותם וירכיבו בחזרה את הרהיטים.