אופן האריזה בעת מעבר דירה

את רוב הזמן בעת מעבר דירה ומשרד תופסים ארגון כל התכולה ואריזתה. כיצד אם כן יש לארוז חפצים לסוגיהם כדי שלא יינזקו ולא יישברו, וכדי שהעברתם תסתיים ללא כל בעיה?

 

סוגי האריזה

מעבר דירה כרוך בהעברת כמות עצומה של חפצים שונים ומשונים (קשים, רכים, עמידים, שבירים) ממקום למקום ועל כן גם לארוז אותם צריך בדרכים שונות.

דרכי אריזה:

  • קופסאות קרטון. בעת העברת חפצים ביתיים אפשר לארוז בהן ספרים, כלי מטבח, בגדים, חפצים קטנים שונים.
  • אריזות אחסון לארונות – הן מתאימות בצורה מושלמת להעברת בגדים הדורשים טיפול זהיר במיוחד, שלא מומלץ לקמט ולקפל (כמו שמלות ערב, מעילי פרווה ועור כבש).
  • נייר. ניתן לעטוף בנייר או בעיתונים ישנים כלי מטבח, אגרטלים, נורות וחפצים שבירים אחרים.
  • פוליאתילן — מתאים לאריזת בגדים וטקסטיל. כמו כן כדאי לעטוף בו מערכות ישיבה (ספות, כורסאות, פופים). כך תגנו על הריפוד מפני נזק, בוץ וגשם בעת המעבר.
  • פלסטיק בועות («פצפצים») – הוא יגן על מכשירי חשמל ביתיים ועל חפצים שבירים כמו מראות וזכוכיות).
  • ניילון נמתח («סטרץ'») – מתאים בצורה מושלמת לשם עטיפת חלקים בודדים של רהיטים בהרכבה, כמו שולחנות וספריות. הוא יגן עליהם היטב מפני לחות, שריטות ושפשופים.

 

הקצו לכם יומיים עד שבעה ימים לאריזת החפצים שלכם, תלוי במידותיהם, והשתדלו לסיים את האריזה עד ליום שבו הזמנתם את ההובלה. הוצאת כל הקופסאות והרהיטים היא תהליך מאומץ ומייגע ועדיף שלקראת בוא המובילים יהיו כל הדברים ארוזים סופית, אחרת יהיה בלגן. מה גם שעבודת אריזה בלתי גמורה לא תאפשר למובילים לעבוד בצורה יעילה ומהירה.


אם אתם רוצים להימנע מטרחות מיותרות ומקשיים בעת ארגון המעבר שלכם, אם אינכם רוצים לדאוג שארזתם את הרהיטים ואת מכשירי החשמל שלכם נכון, פנו אל חברת אדסון, העוסקת בהובלות בישראל. אנו מבטיחים לכם איכות גבוהה בשירות